Związku z przygotowywaną analizą dotyczącą potrzeb przedsiębiorców w odniesieniu do kompetencji posiadanych przez absolwentów szkół wyższych w Polsce, KIG zwraca się do Członków Izby z prośbą o wypełnienie ankiety załączonej na stronie KIG.

Pismo KIG zamieszczamy poniżej.

Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za Państwa współpracę w badaniu Krajowej Izby Gospodarczej z dnia 23.06.2015 r. dotyczącym współpracy środowisk gospodarczych oraz uczelni wyższych. Uzyskane od Państwa informacje są dla nas bardzo cenne i niezwykle pomocne w przygotowaniu analizy oczekiwań i potrzeb przedsiębiorców  w odniesieniu do kompetencji posiadanych przez absolwentów szkół wyższych w Polsce. Aby nasze badanie było jak najbardziej kompletne chcielibyśmy jeszcze poszerzyć obszar badawczy. Dlatego ponownie zwracamy się do Państwa z prośbą o udział w naszym badaniu poprzez wypełnienie uzupełnionej przez nas ankiety o nowe obszary badawcze.

 Dla Państwa wygody przygotowaliśmy  ankietę wersji elektronicznej, która umożliwia udzielenie odpowiedzi on-line. Państwa odpowiedzi zostaną automatycznie zapisane na naszym serwerze. Ankieta została umieszczona pod linkiem http://www.ankietka.pl/ankieta/195978/ankieta-uzupelniajaca-dla-przedsiebiorcow.html, po jej wypełnieniu wystarczy skorzystać z opcji „wyślij” aby zapisać dane.  

Będziemy bardzo zobowiązani za przekazanie zaproszenia KIG do udziału w badaniu Państwa członkom.  Badanie podlega wymogom ochrony danych osobowych, a uzyskane informacje zostaną wykorzystane tylko w formie zbiorczej. Po zakończeniu analizy zgromadzonych ankiet przekażemy Państwu raport z badania obejmujący syntezę jego wyników.

Jeszcze raz dziękujemy za dotychczasową współpracę i z góry dziękuję za ewentualny udział w obecnym badaniu. Szczególnie cenne będą dla nas dane badawcze uzyskanie do dnia  6 lipca 2015 r.

 Z poważaniem

Jacek Prześlakowski
Zastępca Dyrektora -Biuro Projektów

 Tel. +48 22 630 96 87 www.kig.pl