Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Zagraniczne Biuro Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w Kijowie zapraszają polskie firmy do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej na Lviv Eco Forum 2019.

Misja Gospodarcza podczas Lviv Eco Forum 2019 odbędzie się w dniach 12-13 września br. we Lwowie na Ukrainie. Jej celem jest informowanie polskich firm o możliwościach związanych z inwestycjami w ukraińskiej branży wodno-kanalizacyjnej. W ramach Misji zaplanowano spotkania biznesowe B2B na stoisku PAIH oraz wizytę studyjną we lwowskich przedsiębiorstwach komunalnych.

Lviv Eco Forum 2019 to jedno z głównych wydarzeń dotyczących gospodarki wodnej i ściekowej na Ukrainie. Jest to największa sektorowa platforma komunikacyjna, łącząca przedstawicieli ukraińskiego rynku oraz międzynarodowego biznesu. NFOŚiGW co roku uczestniczy w tym wydarzeniu dzieląc się doświadczeniami w finansowaniu inwestycji w ochronie środowiska w Polsce.

W ramach Forum odbędą się targi LEF EXPO z udziałem firm, producentów i dostawców, funkcjonujących w dziedzinach: technologie i instalacje do oczyszczania wody pitnej, recyklingu i segregacji odpadów, środki automatyzacji procesów technologicznych, ochrony zasobów energetycznych, transportu wody, nowoczesne rozwiązania ekologiczne dla przemysłu i gospodarstw domowych.

W tegorocznej piątej edycji planowany jest udział ponad 800 uczestników, 75 miast Ukrainy, 150 firm (z Norwegii, Austrii, Niemiec, Polski, Słowenii, Czech, Francji), 20 placówek naukowych z Ukrainy. Wydarzenie organizuje Związek Przedsiębiorstw Branży Wodno-Kanalizacyjnej Ukrainy, przy udziale Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Budownictwa i Gospodarki Komunalno-Mieszkaniowej oraz Ministerstwa Ekologii i Zasobów Naturalnych Ukrainy. Forum odbędzie się na stadionie „Arena Lwów” (przy ul. Stryjskiej 199 we Lwowie).

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej współpracuje z Miastem Lwów i Przedsiębiorstwem „Lvivvodokanal” w ramach podpisanego Memorandum o współpracy. Głównym celem zaangażowania NFOŚiGW jest wsparcie strony ukraińskiej w przygotowaniu inwestycji modernizacji oczyszczalni ścieków we Lwowie w zlewni rzeki Bug.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:
https://ukraine.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/301159,misja-gospodarcza-lviv-eco-forum-2019.html

Na podstawie materiałów przesłanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Jakub Kucharski
Głowny specjalista ds. marketingu i PR

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

  • Prawo zamówień publicznych - Konsorcjum oraz korzystanie z potencjału podmiotów trzecich w nowym PZP: 17 marca 2021 +

    Prawo zamówień publicznych - Konsorcjum oraz korzystanie z potencjału podmiotów trzecich w nowym PZP: 17 marca 2021 Termin webinarium:17 marca 2021 r., godz. 10.00 - 14.00 Program webinarium: Czytaj więcej
  • Konferencja online - Monitorowanie zanieczyszczeń w ściekach - farmaceutyki, mikroplastik, wirus SARS-CoV-2: 23 marca 2021 +

    Konferencja online - Monitorowanie zanieczyszczeń w ściekach - farmaceutyki, mikroplastik, wirus SARS-CoV-2: 23 marca 2021 Szanowni Państwo, W tym roku Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” zainicjowała Czytaj więcej
  • 1