W dniu 24 września 2015 roku w Bydgoszczy odbyło się uroczyste otwarcie nowej hali targowo-wystawienniczej. Podczas uroczystości Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie” reprezentowała Prezes Izby Dorota Jakuta.

Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze w Bydgoszczy to nowoczesna hala targowo – wystawiennicza z częścią biurowo – konferencyjną o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 16 tys. m2. Wystawcy otrzymali do dyspozycji w obiekcie prawie 11 tys. m2.

 

Obiekt został usytuowany przy skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej z ulicą Jeździecką, na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego w Bydgoszczy. Całkowity koszt inwestycji wyniósł ponad 50 mln złotych. Głównym zadaniem nowej hali jest stworzenie komfortowych warunków do organizacji imprez o charakterze targowo – wystawienniczym. Ponadto hala ma stać się ośrodkiem, w którym odbywać się będą konferencje oraz imprezy artystyczno - rozrywkowe skupiające zarówno środowiska lokalne, regionalne, krajowe, a także międzynarodowe. Od 2016 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbywać się będą Targi WOD-KAN.

Więcej informacji o obiekcie znajdziecie Państwo TUTAJ

Główny specjalista ds. marketingu i PR – Jakub Kucharski

Wyszukiwanie

Nasze szkolenia

Materiały zabezpieczone

Materiały dostępne po wpisaniu hasła

Newsletter IGWP

Rozwiń aby zapisać się do newslettera

Zapisz się do newslettera IGWP i bądź na bieżąco z informacjami i naszą ofertą.

Poniżej proszę wybrać listy newslettera oraz wpisać e-mail na który będą wysyłane informacje.